Statusy dostępnośći serwerów najpopularniejszych serwisów w internecie


google.pl

status

wp.pl

status

interia.pl

status

onet.pl

status

facebook.com

status

youtube.pl

status

instagram.com

status

tiktok.com

status

twitter.com

status

allegro.pl

status

olx.pl

status

wykop.pl

status

wikipedia.org

status

bankier.pl

status

siepomaga.pl

status


Powyżej możesz sprawdzić statusy serwerów 15 najpopularniejszych serwisów internetowych w Polsce. Każda strona internetowa zainstalowana jest na serwerze zdalnym z którym łączy się każdy internauta, który chce otworzyć daną stronę. Jeśli jest wszystko ok, wtedy strona się wczyta i można powiedzieć że jej status jest Online. Jeśli natomiast dana witryna się nie ładuje w przeglądarce internetowej, może to świadczyć że jest awaria serwera lub samego serwisu. Wtedy mówimy że dana strona jest Offline.

Każde odświeżenie TEJ stony przesyła zapytania do serwerów danego serwisu, więc możesz niezależnie (od swojego łącza internetowego), sprawdzić czy dana strona rzeczywiście działa czy jest nieczynna. Może być też tak, że w sieci internetowej z której obecnie korzystasz, dana strona została zablokowana, więc Tobie na laptopie lub smartfonie nie będzie się wyświetlać, ale globalnie działa, więc będzie miała status Online.

Dodaj tą stronę do zakładek, a będiesz miał pod ręką stronę, gdy będzie trzeba sprawdzić czy dana strona jest online.Więcej narzędzi w kategorii - Dla webmasterów
» Kalkulator kolorów RGB na Hex
» Generator adresów URL Slug
» Sprawdzanie cookie
» Sprawdzanie JavaScript
» Generator QR kodów


Serwis należy do grupy kz1.pl